logo
Nákupný košík

+421 915 635 128
od 8:00 do 19:00 (prac. dni)
Hlavné menu

Rady

Najprv si zvážime či chceme bielu alebo farebnú záclonu a potom zohľadníme náš interier ( tapety, vzorové prvky ). Potom keď sme si vybrali farbu zvážime či chceme záclonu priesvitnú, hustejšiu alebo  vzorovú. Pri záclone sa udáva šírka záclony výška je vždy daná. Pri závesoch je to opačne obvikle sú to šírky 140cm preto sa kupuje 2 krát výška + 20 cm na zašitie ( pri závesoch na pásku ).  Závesy na kruhy, alebo tunel, sa kupuje 2 krát výška + 40cm.

 

Kuchyňa:

 • v tejto miestnosti sú obľúbené vitrážkové krátke záclonky, respektíve súpravy. Dlhé záclony sú v kuchyni nepraktické, ale keď máme aj balkónové dvere v kuchyni, tak sú nevyhnutné.

       

Spálňa:

 • v tejto miestnosti preferujú záclony s hustejším tkaním, či už hladké alebo so vzorom. Keďže v spálni sa väčšinou kupujú aj závesy, pre dokonalé zatemnenie doporučujeme materiál black-out. 

       

Obývačka.:

 • do modených obývačiek sa hodia od klasických voálov až po luxusné organzy a polorganzy. Záleží od štýlu zariadenia Vašej obývačky. Krajkové  vyšívané sa hodia do klasických interierov. V obývačke chcete aj závesy, mali by ste zladiť záclonu so závesom.

        

 

Detská izba:

 • do týchto izieb máme v ponuke záclony a závesy pre malé deti aj dospievajúcich. Pri výbere odporúčame prihliadať na vek dieťaťa štýl a na farbu aká sa im páčí. Dajte na ich názor odporúčame vyplatí sa.

          

Vitrážkové záclony:

 • tieto krátke záclony sú obľúbené najmä v kuchyni. Módne trendy ktoré sa môžu meniť aj viackrát do roka podľa ročných období alebo na Vianoce . Môžu sa kombinovať s dekoračnou drapérkou alebo závesom.  

  

Žakarové záclony:

 • klasický typ záclon, pletené hrubšou vzdušnou štruktúrou. Nájdu sa medzi nimi moderné aj s minimálnym vzorom. Materiál je nekrčivý po praní sa môže vlhká zavesiť a netreba žehliť.

    

Voál:

 • je asi najpoužívanejší typ záclon. Pre jeho univerzálnosť a jednoduchosť. Hodí sa do každého interiéru aj k vzorovým závesom. Voál je husto tkané syntetické vlákno 100% polyester. V ponuke máme aj krčený Voál ktorý má dobré vlastnosti je padavý netreba žehliť a tieto vlastnosti si dlho zachová.

   

Batist:

 • vyznačuje sa prírodným vzhľadom plátnovej väzby a je málo priehľadný.

Organza:

 • je ľahké , vzdušné prievistné syntetické vlákno 100% polyester alebo miešaný s nylonom. Má elegantný lesk  s jemnou štruktúrou. Môže sa použiť aj na rôzne dekorácie v byte.

 

Ľahké závesy:

 • dekoračnými závesmi môžete vylepšiť a zmeniť vzhľad Vášho bytu, ktoré sa môžu použiť bez záclony. Poskytujú miernu ochranu pred neželanými pohľadmi, dajú sa použiť bez záclon a  zároveň tienia.

 

Zatemňujúce závesy:

 • slúžia na zatemnenie okien pre neželanými pohľadmi, slnkom pre lepší komfort bývania. Od klasických závesov rôznej farby a vzrorov nájdete v ponuke tzv. : black-out, tieto látky sa vyznačujú veľmi dobrými izolačnými vlastnosťami a zabezpečujú maximálne tienenie, sú mäkké padavé a nekrčivé. 

  

Dekoračné látky a tkaniny:

 • majú široké spektrum použitia – závesy, prestiernie, obrusy, štóly, vankúš, sedáky atď.  materiál je zmesou bavlny 70% a polyester 30% s celoplošne potlačeným vzorom. V ponuke nájdete štýly tkanín: vintage, provence, retro a iné.

   

Teflónové obrusy:

 • teflónová úprava je špeciálna ochranná vrstva, ktorá uľahčuje odstránenie škvrn z obrusu. Materiál 100% polyester.

       

Dekoračné obrusy:

 • z obrusov máme široký výber rozmerov a druhov, ktorý uspokojí zákazníkov s moderným i klasickým kusom.

 Adresa

OD - Mladosť
Hlavná 951
Galanta 924 01

lacnegarnize.sk

Kontakty

v prac. dni od 9:00 do 17:30 hod.
+421 908 713 821
alebo na mailovej adrese
info@hotovezaclony.sk


© Copyright www.hovezaclony.sk

Tvorba webových stránok od GRANDIOSOFT

Grandiosoft - tvorba eshopov


Všetky práva vyhradené - www.hotovezaclony.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam